Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/lebaskar/domains/lebaskarpar.com/public_html/wp-content/plugins/wp-rocket/inc/classes/Buffer/class-cache.php) is not within the allowed path(s): (/home/h151603/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in /home/h151603/domains/lebaskarpar.com/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 32
تفاوت بین چاپ و گلدوزی روی لباس کار تبلیغاتی در چیست؟ - لباس کار

تفاوت بین چاپ و گلدوزی روی لباس کار تبلیغاتی در چیست؟

سفارش لباس کار تبلیغاتی
زمان مناسب اهداء و سفارش لباس کار تبلیغاتی
سپتامبر 13, 2019
تولیدی لباس کار
بهترین تولیدی لباس کار در تهران
اکتبر 22, 2019

تفاوت بین چاپ و گلدوزی روی لباس کار تبلیغاتی در چیست؟

گلدوزی روی لباس کار تبلیغاتی

این سؤال ممکن است به ذهن اگثر صاحبان کسب و کار برسد که تفاوت بین گلدوزی و چاپ در چیست؟ بنابراین بهتر است که صاحبان کسب و کار هنگام خرید لباس کار تبلیغاتی و سفارش پوشاک تبلیغاتی مزایا و معایب هر یک از روش‌ها را در نظر گرفته و اقدام به خرید کنند.
زمانی گلدوزی می‌کنند که پوشاک تبلیغاتی آماده باشد فقط از روی لوگو و یا الگوی خاصی گلدوزی می‌شود اما در چاپ قبل از تولید لباس کار تبلیغاتی، بر روی پارچه چاپ می‌شود. چاپ و یا گلدوزی لباس کار تبلیغاتی هر کدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند.
ما در این مقاله به تفاوت بین این دو اشاره می‌کنیم که بتوانید به راحتی برای پوشاک تبلیغاتی کسب و کارتان متناسب با نیازتان انجام دهید.

 

چاپ تیشرت ارزان

چاپ لوگو لباس کار تبلیغاتی

چاپ روی لباس کار تبلیغاتی معمولا برای ترویج و تبلیغ به کار می‌رود. با توجه به اینکه با این روش به راحتی می‌توان کارهای هنری سخت و پیچیده را انجام داد و بخاطر مقرون به صرفه بودنش بهتر از گلدوزی می‌باشد و برای چاپ روی تیشرت تبلیغاتی بسیار مناسب می‌باشد. لوگویی که روی لباس کار تبلیغاتی چاپ می‌شود اگر به دقت انجام شود خیلی تمیز و شیک به نظر می‌رسد. و بسیاری از افراد چاپ روی تیشرت تبیلغاتی را به گلدوزی ترجیح می‌دهند. صاحبان کسب وکاری که قیمت لباس کار تبلیغاتی براشون مهم است و به صورت عمده خرید می‌کنند این روش می‌تواند برای آن‌ها خوب باشد. و طرح‌های پیچیده نیز با چاپ راحت تر از گلدوزی انجام می‌شود.

گلدوزی روی لباس کار تبلیغاتی

 

گلدوزی روی لباس کار تبلیغاتی

گلدوزی برای آن دسته از لباس کار تبلیغاتی مناسب است که پارچه ای ضخیم دارند مانند کاپشن بوفالو. گلدوزی نسبت به چاپ مقاوم و بادوام تر است. گرچه قیمت پوشاک تبلیغاتی با گلدوزی بیشتر از چاپ تمام می‎‌شود اما باتوجه به دوامی که دارد بازگشت سرمایه مثبتی خواهد داشت. و باید این موضوع را در نظر بگیرید که همه طرح‌ها را با گلدوزی نمی‌توان راحت انجام داد و برای راحتی کار از گرادیانت و پالت رنگی پیچده‌ای نباید استفاده کنید.

چاپ تیشرت ارزان

کاربرد چاپ لوگو روی تیشرت تبلیغاتی

 

تیشرت تبلیغاتی به همراه چاپ لوگو بر روی آن برای رویدادهای تبلیغاتی مناسب است و بهترین شیوه برای پرزنت و تبلیغ هویت شرکت و برندتان محسوب می‌شود. چون قیمت تیشرت تبلیغاتی ارزان است بنابراین برای خرید عمده و یا اهداء خیلی مناسب می‌باشد. و همچنین از یکسری تیشرت‌های تبلیغاتی شبرنگ برای بهتر دیده شدن در شب استفاده می‌شود. هدف تیشرت تبلیغاتی این است که مردم توجهشان جلب شده و به لوگو و برند مربوط تمرکز کنند.

گلدوزی روی لباس کار تبلیغاتی

کاربرد گلدوزی در لباس کار تبلیغاتی

گلدوزی برای آن دسته از لباس کار تبلیغاتی مناسب می‌باشد که پارچه باکیفیت و ضخیمی دارند. اگر پارچه لباس کار تبلیغاتی نازک باشد هنگام گلدوزی ممکن است که نخ کش شود. بسیاری از کسب و کارها هنگام خرید لباس کار تبلیغاتی بیشتر این روش را بخاطر بادوام بودن انتخاب می‌کنند و از همه مهمتر اینکه بازگشت سرمایه بیشتری نسبت به چاپ دارد. و این روش مناسب لباس فرم اداری و پوشاک تبلیغاتی است که برای بلند مدت استفاده می‌شود.

برای اطلاع از قیمت پوشاک تبلیغاتی،سفارش لباس کار تبلیغاتی و خرید لباس کار تبلیغاتی با کارشناسان شرکت پریان پوش در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *